Як передається молочниця

Серед жіночих хвороб однією з найбільш «популярних» по праву вважається молочниця. Як передається це захворювання, як воно проходить і чим загрожує — це дуже важливі питання, відповіді на які повинна знати кожна жінка. На жаль, дуже часто жінки знають про цю хворобу дуже мало й приймають міфи про цю патологію за правду. Так, наприклад, багато хто вважає, що молочниця передається тільки статевим шляхом, і тому у цнотливих її поява неможлива. Насправді це зовсім не так, і хвороба може з’являтися навіть у зовсім юних дівчаток, у яких не було статевих зв’язків.

Як передається молочниця? Яким способом ефективно з нею боротися? Дуже важливо знати чіткі відповіді на ці питання, перш ніж починати лікування.

Отже, давайте розберемося як передається молочниця й розглянемо окремі випадки, яким чином молочниця передається чоловікам і жінкам. З’ясуємо, чи може захворіти дитина, якщо у матері є молочниця, як передається хвороба в цьому випадку.

Яким шляхом передається молочниця

Щоб відповісти на питання: «Яким шляхом передається молочниця?», Треба розуміти, що відбувається при цьому захворюванні.

Ця патологія пов’язана з надмірним розмноженням у піхві грибків Кандіда. Цей грибок — частина нормальної мікрофлори статевої системи жінки, але коли його стає занадто багато, він провокує запальний процес стінок вагіни, і тоді говорять про молочницю. Відповідно, щоб захворіти молочницею, не обов’язково потрібно заражатися від когось грибком, тому що він є у кожному з нас.

Проте, ми можемо занести «додаткову порцію» грибка. Тому питання: «Яким шляхом передається молочниця?» цілком доречне, і на нього треба знати відповідь.

Як передається молочниця жінкам

Ми вже з’ясували, що молочниця може розвинутися в організмі самостійно або ж нею можна заразитися. Тепер розглянемо другий варіант і дамо відповідь на питання: «Як передається молочниця жінкам?»

Як передається молочниця жінкам:

  • статевим шляхом. Ви можете отримати «порцію грибків» від партнера під час занять сексом;
  • побутовим шляхом. Через використання загальних рушників, мочалок.

Як передається молочниця чоловікам

Деякі думають, що молочницею хворіють тільки жінки. Але ця патологія може виникнути й у представників сильної статі, варто лише мати ослаблений імунітет. Тому потрібно знати, як передається молочниця чоловікам.

Як передається молочниця чоловікам:

  • через статевий контакт;
  • через предмети побуту.

Чи може молочниця передатися дитині?

Чи може молочниця передатися дитині? Багато жінок, у яких є маленькі діти, часто задають собі це питання, коли виявляють цю патологію.

Не менш важливо отримати відповідь на питання: «Чи може молочниця передатися дитині, коли вона ще перебуває в утробі матері?».

Лікарі запевняють, що грибками Кандіда можна заразити дитину й це небезпечно. Жінка може заразити її під час виношування. Або ж дитина може заразитися побутовим шляхом. Тому, якщо ви виявили у себе цю патологію, потрібно відразу ж звернутися до фахівця й почати лікування.