Лікування молочниці

Молочниця з давніх часів є проблемою великої кількості людей. Вона не є венеричним захворюванням, але має схожість з венеричними хворобами за своєю симптоматикою. Дане захворювання може виникати у представників обох статей, може набувати хронічний перебіг, виникати при вагітності у зовсім молодих і літніх. Винуватцями виникнення молочниці є гриби з роду Candida. Ці гриби присутні і у здорових людей але в невеликій кількості. Коли ці гриби починають швидко розмножуватися, то з часом виникає молочниця.

Для того щоб правильно вилікувати молочницю, вам необхідно відвідати лікаря. Він зробить мазок, а потім зробить посів на живильне середовище. За результатами посіву зробить висновки, чи є у вас молочниця. Лікування у жінок цього захворювання здійснюється досить просто і відносно швидко, але вимагає чіткого дотримання всього, що призначить лікар.

Комплексне лікування молочниці

Комплексне лікування молочниці включає протигрибкові лікарські форми і препарати, які дозволять нормалізувати стан мікрофлори, як вагіни, так і товстого кишечника. Справа в тому, що розсадник грибів Candida зазвичай знаходиться саме в кишечнику і комплексне лікування молочниці допомагає усунути це джерело грибків.

Багато хто хотів би застосувати швидке лікування молочниці. Домогтися позитивного результату за короткий проміжок часу звичайно можна просто застосовуючи протигрибкові препарати. Але, швидше за все, ефект буде недовгим і хвороба швидко повернеться.

Сучасна медицина володіє асортиментом лікарських засобів, які дозволяють проводити лікування молочниці у жінок. Препарати клотримазол, флуконазол, метронідазол, дифлюкан, міконазол, ністатин застосовуються досить широко. Але все це швидке лікування молочниці у жінок.

Препарати, перераховані вище, однозначно варто поєднувати із засобами, що позитивно впливають на мікрофлору кишечника і піхви. Так Екобіол можна вважати хорошим «помічником», який поліпшує лікування молочниці у жінок. Препарати такого плану надають тривалий ефект і перешкоджають появі рецидивів хвороби.

Лікування молочниці при вагітності

Окремо варто сказати про лікування молочниці при вагітності, адже вагітність — особливий стан, який вимагає підвищеної уваги. В цьому випадку справедлива тактика комплексного впливу але деякі лікарські препарати протипоказані. Тому лікування молочниці при вагітності обов’язково треба проводити під контролем лікаря.

Лікування хронічної молочниці

Коли здійснюють лікування хронічної молочниці, то також використовують тактику комплексного підходу. Важливо виходити з того, що спровокувало хвороба і що являє собою молочниця. Лікування у жінок хронічної форми хвороби обов’язково повинно бути направлено на відновлення роботи імунної системи і нормалізацію мікрофлори кишечника. Використання препаратів, що містять корисні лактобактерії, зробить лікування хронічної молочниці ефективним.