Жіноча гігієна

Жіноча гігієна — дуже важлива річ, тому що її недотримання або неточне виконання може стати причиною появи багатьох жіночих хвороб. Інтимна гігієна спрямована в першу чергу на те, щоб утримувати в чистоті статеві органи і не допустити проникнення інфекції в сечостатеву систему і кожна жінка повинна знати головні правила, що дозволяють добитися цього.

Інтимна гігієна дівчаток

З самого народження інтимна гігієна дівчаток повинна здійснюватися за всіма правилами. Статеві органи треба акуратно обмивати теплою водою, причому робити це, використовуючи напрямок спереду назад. Так ми забезпечимо дівчинку від потрапляння вмісту прямої кишки в піхву. Інтимна гігієна дівчаток вимагає використання індивідуального рушника. Добре користуватися спеціальними засобами гігієни для дівчаток.

Ще одне правило, яке включає інтимна гігієна дівчаток і дорослих жінок — щоденна заміна нижньої білизни.

Гігієна жіночих статевих органів — важлива частина щоденних гігієнічних процедур. Треба своєчасно навчити дівчинку правилами, які включає в себе жіноча гігієна. Тоді гігієна жіночих статевих органів увійде в звичку і буде виконуватися щодня і неухильно.

Жіноча гігієна, правила інтимної гігієни жінки

В період встановлення правильного ритму менструальних циклів інтимна гігієна набуває ще більшого значення. Справа в тому, що в період «критичних днів» матка стає найбільш вразлива до інфікування.

Під час менструальних виділень жіноча гігієна повинна включати підмивання теплою водою двічі на день і використання прокладок або тампонів. Правильна інтимна гігієна жінки має на увазі зміну прокладок по мірі їх забруднення. Незважаючи на необхідність підвищеної чистоти, які вимагає під час «критичних днів» жіноча гігієна, правила включають відмову від прийому ванни в цей час.

Жіночі засоби гігієни

Інтимна гігієна жінки включає використання для процедур спеціальних засобів, які так і називаються — жіночі засоби гігієни. Вони не пересушують шкіру інтимної зони, як це робить звичайне мило. Крім того жіночі засоби гігієни не змінюють кислотність середовища і сприятливо впливають на розвиток корисних лактобактерій в піхві.

Багато жінок вважають, що спринцювання — необхідний пункт, який включає жіноча гігієна. Правила ж догляду за статевими органами навпаки, вимагають виключити цей вид процедур без крайньої потреби. Занадто часті промивання вагіни можуть призвести до вимивання звідти природної мікрофлори.

Кожна жінка повинна стежити за своїм здоров’ям і невід’ємною частиною цього є жіноча гігієна. Правила по догляду за інтимними органами досить прості і якщо ви будете їх дотримуватися — це буде хорошою профілактикою для багатьох «жіночих» хвороб.