Дієта при молочниці

Сильні виділення і неприємний «аромат», який від них виходить, печіння в інтимній частині тіла і свербіж. Ці неприємні відчуття часто з’являються під час молочниці і знайомі багатьом жінкам. Тому лікування цього патологічного стану цікавить дуже багатьох представниць прекрасної статі. І багато хто хоче знати, чи потрібна дієта при молочниці у жінок і який список продуктів можна і не можна вживати.

Лікувати молочницю потрібно за допомогою спеціальних препаратів, дія яких спрямована на знищення грибків — «винуватців» хвороби. Але дієта при молочниці теж має значення, вона наближає наступ одужання.

Дієта під час молочниці у жінок

Головне завдання, яке виконує дієта під час молочниці у жінок — допомогти організму «перемогти» грибки і створити умови, щоб вони не активізувалися знову.

Дієта під час молочниці у жінок складається таким чином, щоб в меню входили продукти, що мають протигрибкову дію. Крім того дієта під час молочниці повинна включати інгредієнти, які допомагають забезпечити організм всім необхідним.

Дієта при молочниці: що можна, а що не можна

Зазвичай лікар, який підбирає методику лікування, розповідає, якою має бути дієта при молочниці, що можна, що не можна їсти. Обмежується до вживання шкідлива їжа: солодке, копчене і гостре. А ось здорова їжа навпаки, всіляко рекомендується. Але давайте докладніше розглянемо, що таке дієта при молочниці, що можна їсти, щоб допомогти організму, впоратися з проблемою.

Дієта при молочниці у жінок, список продуктів

Дієта при молочниці у жінок. Список продуктів, які потрібно додати в меню в якості щоденних інгредієнтів, обов’язково включає молочні продукти і в першу чергу йогурти. У них містяться живі корисні бактерії, які зможуть завадити грибків знову захопити територію. Але йогурти повинні бути несолодкі, це необхідно, якщо призначається дієта при молочниці. Список продуктів, які потрібно їсти під час недуги, включає також часник. Доведено, що він має протигрибкову дію.

Є ще один продукт, який має включати дієта при молочниці у жінок. Список продуктів, обов’язково повинен містити гарбуз. Він теж пригнічує ріст грибків.

Це може вас здивувати, але коли говорять про те, що повинна містити дієта при молочниці, список поповнюється прянощами. Додавайте до страв корицю, гвоздику, лавровий лист, вони теж допоможуть боротися з хворобою.

Коли складається дієта при молочниці у жінок, список містить всілякі крупи, бобові. Рекомендовано щодня їсти сирі овочі, тушковані овочі, несолодкі фрукти, а ось занадто солодких фруктів краще уникати. Нежирне м’ясо теж включає дієта при молочниці у жінок. Список продуктів, які не можна їсти не дуже великий. Варто виключити з меню цукор і інші прості вуглеводи. Не можна пити солодкі фруктові соки. Не рекомендується їсти продукти, у складі яких є дріжджі — хліб і хлібобулочні вироби. Якщо ви не можете обійтися без хліба, то можна під час лікування їсти бездріжджовий хліб з муки грубого помелу. Не можна також вживати кетчупи, майонез, копченості.

Молочниця: лікування дієтою

Звичайно, не варто розраховувати на те, що зміна в меню «врятує» вас від хвороби під назвою молочниця. Лікування дієтою «спрацює» тільки в комплексі з лікарською терапією.

Тому необхідно застосовувати препарати, що пригнічують ріст грибків і використовувати засоби, які будуть сприяти нормалізації мікрофлори. Можна сказати, що якщо не виконати другу частину лікування, то дуже скоро після одужання, ви з високою ймовірністю знову зможете знайти у себе патологію під назвою «молочниця». Лікування дієтою допоможе привести в норму стан мікрофлори, але тільки корекція меню навряд чи зможе вплинути на мікробний склад. Зате зробити це можна за допомогою «Екобіол» — засобу, який спеціально був створений, щоб допомогти жінкам надовго нормалізувати стан мікрофлори і перемогти молочницю.