Чим небезпечна молочниця при вагітності

Проблема під назвою вагінальний кандидоз (жінки частіше знають це захворювання під назвою молочниця) дуже поширена, стосується жінок різного віку, і звичайно вагітні жінки теж від неї не застраховані. Більш того, вагітність часто «притягує» це захворювання. А все тому, що під час виношування плоду організм відчуває подвійне навантаження і інфекції легше «причепитися».

Але чи дійсно кандидоз для жінки в положенні це загроза? Якщо так, то чим небезпечна молочниця при вагітності? І чи не можна просто не звертати на неї уваги і чекати коли пройде само?

Давайте розберемося, чим небезпечна молочниця при вагітності і її наслідки і що потрібно робити, якщо вона з’явилася.

Чи небезпечна (шкідлива) молочниця при вагітності?

Чи небезпечна молочниця при вагітності? Фахівці стверджують, що так. Надмірне розмноження грибків Candida в піхві викликає запалення слизової. Якщо нічого не робити, воно може поширюватися далі і «захоплювати інші території», наприклад, вразити сечоводи, шийку матки, привести до запалення сечовипускного каналу. Це пояснює, на скільки небезпечна молочниця при вагітності. Адже все це ускладнює і без того непростий час для жінки.

Якщо ви задалися питанням, чи шкідлива молочниця при вагітності, то вам потрібно знати також, що молочниця може значно ускладнити виношування. Ця патологія здатна з’явитися на будь-якому його етапі і «забезпечити» додаткові неприємності.

Але поки ми говоримо тільки про неприємності, що виникають при кандидозі у жінки. Щоб по справжньому відповісти на питання, чи небезпечна молочниця при вагітності і чим вона загрожує, потрібно подумати, чи шкідлива вона для плода. На жаль, шкода цього захворювання для дитини теж цілком реальна. Малюк здатний «дістати» від матері цю хворобу. Все це дає вичерпну відповідь на питання, чи шкідлива молочниця при вагітності.

Чим загрожує молочниця при вагітності

Якщо запитати у лікаря, чим загрожує молочниця при вагітності, він зможе розповісти про багато варіантів «ускладнення» виношування, які пов’язані з кандидозом.

По-перше, молочниця може призвести до зменшення еластичності матки і появи спайок. Це заважає безболісно збільшуватися матці в міру збільшення плода. Ще один важливий пункт, чим загрожує молочниця при вагітності — зараженням дитини. Проходячи через родові шляхи, плід здатний «нахапатися» грибків і «заробити» молочницю ротової порожнини, що в свою чергу може ускладнити годування.

Наслідки молочниці при вагітності

Отже, ми з’ясували, що наслідки молочниці при вагітності можуть бути досить неприємними. Грибки Candida несуть загрозу і жінці, і дитині. Це означає, що кожна жінка в положенні повинна бути насторожі, якщо виявиться молочниця при вагітності. Наслідки цієї хвороби простіше запобігти, ніж потім лікувати.

Лікування молочниці досить просте, але для вагітних має ряд особливостей і обмежень. Некоректна ж терапія може нашкодити малюкові або виявитися неефективною. Тому щоб вас не торкнулися наслідки молочниці при вагітності, підбір лікарської терапії обов’язково потрібно довірити фахівцеві.

Якщо ви будете перебувати під наглядом лікаря і вчасно звертатися до нього за допомогою, якщо з’явиться молочниця при вагітності, наслідки цієї проблеми можна буде усунути своєчасно без ризику для здоров’я жінки і малюка.