Чи передається молочниця?

Специфічні сироподібні виділення, дратівливі свербіж і печіння в піхві, найімовірніше, свідчать про появу в жінки молочниці, інша назва якої — вагінальний кандидоз. Про цю хворобу знає, напевно, кожна жінка. Багато хто розуміє, що провокує появу цього патологічного стану й знають, як його лікувати. Але чи передається молочниця? Знати цю інформацію важливо кожному, кому поставили такий діагноз. Давайте зʼясуємо, чи передається молочниця за допомогою побутових предметів і чи потрібно враховувати можливість, що захворювання буде передано чоловікові або жінці статевим шляхом.

Чи передається молочниця партнеру статевим шляхом?

Якщо ви не знаєте, чи передається молочниця статевим шляхом, то давайте міркувати логічно. Захворювання зʼявляється через надмірну активізацію грибків Candida. Ці мікроорганізми живуть як частина мікрофлори сечостатевої системи у здорових жінок та чоловіків, але в малій кількості. При молочниці ж їх стає занадто багато і вони викликають запалення.

Під час інтимної близькості виходить своєрідний обмін мікрофлорою, що мешкає у статевій системі людей, які є сексуальними партнерами. Чи передається молочниця партнеру? Якщо грибки-збудники хвороби є на статевих органах одного партнера, вони, у процесі інтимної близькості, здатні потрапити до іншого та спровокувати запальні процеси.

Відповідно, на питання: «Чи передається молочниця статевим шляхом?», варто відповісти: «Так». Якщо організм партнера слабкий, а імунна система працює недостатньо добре, він цілком може захворіти цією хворобою.

Тепер, коли ми знаємо, що відповісти на питання: «Чи передається молочниця партнеру?», залишається отримати більш уточнену інформацію та зʼясувати, хто здатний інфікувати?

Чи передається молочниця чоловікам?

Ми вже розібралися, що у процесі незахищеного сексуального контакту грибки-провокатори хвороби — можуть переміщуватися між партнерами. Але чи передається молочниця чоловікам? Якщо джерелом інфекції є представниця прекрасної статі, то вона у процесі заняття сексом здатна заразити чоловіка.
Отже, на питання: «Чи передається молочниця чоловікам?», відповідь: «Так». Тепер потрібно вияснити, чи здатне проходити зворотне інфікування.

Чи передається молочниця від чоловіка до жінки?

Чи передається молочниця від чоловіка до жінки? Статистичні дані стверджують, що таке трапляється не дуже часто. Разом з тим, якщо чоловік є носієм хвороби, а жіночий організм дуже чутливий та слабкий, щоб боротися з грибком, який закрадається ззовні, таке інфікування здатне відбутися. Тому, коли лікаря запитують: «Чи передається молочниця від чоловіка до жінки?», він відповідає, що таке можливо. Саме тому часто призначають лікарську терапію обом партнерам.

Чи передається молочниця побутовим шляхом?

І нарешті, останнє запитання про можливості «отримати» кандидоз: «Чи передається молочниця побутовим шляхом?»

Якщо поруч з вами живе хтось, хто хворіє на кандидоз і патологія знаходиться в активній фазі, то він може залишати грибки Кандіда на рушнику та мочалці. Відповідно, ви можете «підхопити» грибок, користуючись цими речами. Щоб уникнути подібного побутового зараження, потрібно завжди користуватися індивідуальними рушником і мочалкою.

Тепер, якщо вас будуть питати: «Чи передається молочниця побутовим шляхом?», ви можете з упевненістю говорити: «Так».

Не нехтуйте здоровʼям, звертайтеся до лікаря вчасно, лікуйте молочницю ефективними методами.